Katram "Krastu mača" dalībniekam EUR 5000 vērta apdrošināšana

2017. gada 16. augusts 19:38

Latvijas vadošā apdrošināšanas sabiedrība BALTA ir pārliecināta – veselā miesā dzīvo vesels gars – un tieši tāpēc jau ceturto gadu aktīvi jūtam līdz abiem krastiem diennakts basketbola turnīrā “Krastu mačs”.

Vēl vairāk – atbalstot aktīvu dzīvesveidu un rūpes par veselību un drošību, BALTA visiem “Krastu mačs” dalībniekiem uz spēles laiku nodrošina nelaimes gadījumu apdrošināšanu 5000 eiro vērtībā.

„Mēs kā apdrošinātāji saprotam – aktīvi sportojot, var gadīties visādi, tāpēc arī šogad BALTA parūpēsies par “Krastu mačs” dalībnieku sirdsmieru, nodrošinot nelaimes gadījumu apdrošināšanu 5000 eiro vērtībā spēles laikā katram dalībniekam. Vēlam visiem pozitīvu cīņas sparu un aicinām atcerēties, ka drošība tomēr vienmēr ir pirmajā vietā,” komentē BALTA Korporatīvā segmenta pārdošanas direktors Mārtiņš Rozentāls.

Vēlam visiem pozitīvu cīņas sparu un aicinām atcerēties, ka drošība tomēr vienmēr ir pirmajā vietā!

Tiekamies laukumā!

 

Par apdrošinātāju BALTA

Saskaņā ar BALTA veikto aprēķinu, kas balstīts uz FKTK, Lietuvas Apdrošināšanas uzraudzības komisijas, Igaunijas statistikas departamenta un apdrošinātāju gada pārskatu datiem, BALTA ir nedzīvības apdrošināšanas tirgus līderis Latvijā. Latvijas iedzīvotāji 14 gadu laikā novērtējuši BALTA kā godīgāko apdrošinātāju, liecina LETA un SKDS veiktā aptauja. BALTA ietilpst PZU GRUPĀ, kas ir viens no līderiem Centrālās un Austrumeiropas apdrošināšanas tirgū. PZU ir uzņēmums ar 200 gadus ilgu pieredzi apdrošināšanā un lepojas ar vairāk nekā 16 miljonu klientu uzticību Polijā. 2016. gada pirmajos trīs ceturkšņos PZU GRUPA parakstīja 3,4 miljardu eiro lielas apdrošināšanas prēmijas. Plašāka informācija internetā http://www.pzu.pl/relacje-inwestorskie.

Seko mums!