Jaunumi

“Krastu mačs” ar plašu programmu aicina svinēt Rīgas svētkus

2017. gada 18. augusts 13:55

Diennakts basketbola maratons, sportiski konkursi, izklaidējoši šovi - uzzini pasākuma programmas īpaašos notikumus.

Lasīt tālāk

Katram "Krastu mača" dalībniekam EUR 5000 vērta apdrošināšana

2017. gada 16. augusts 19:38

Latvijas vadošā apdrošināšanas sabiedrība BALTA ir pārliecināta – veselā miesā dzīvo vesels gars – un tieši tāpēc jau ceturto gadu aktīvi jūtam līdz abiem krastiem diennakts basketbola turnīrā “Krastu mačs”.

Lasīt tālāk

“Krastu mača” ieskaitē šogad arī Latvijas – Lietuvas valstsvienību spēle

2017. gada 4. augusts 14:41

19. un 20. augustā laukumā pie Rīgas Kongresu nama Rīgas svētku un Rīgas brīvostas svētku ietvaros notiks jau astotais diennakts basketbola turnīrs “Krastu mačs” – viens no vērienīgākajiem šo svētku notikumiem. Pirmo reizi krastu cīņas punktu summu papildinās Latvijas un Lietuvas izlašu pārbaudes spēles rezultāts “Arēnā Rīga”, ko "Krastu mača" dalībnieki un apmeklētāji varēs vērto pie Kongresu nama uz lielajiem ekrāniem.

Lasīt tālāk

Šogad "Krastu mačs" atgriežas laukumā pie Kongresu nama

2017. gada 26. jūlijs 12:14

Ņemot vērā pie Latvijas Nacionālās operas notiekošos būvniecības darbus, diennakts basketbola turnīrs "Krastu mačs, kas šovasar notiks jau astoto reizi, 19.-20.augustā Rīgas svētku ietvaros notiks tā pirmajā norises vietā - laukumā pie Kongresu nama.

Lasīt tālāk

Noskaidroti “Krastu mača” rezultatīvākie spēlētāji

2016. gada 18. augusts 14:47

Apkopojot 13.-14.augustā Rīgas svētkos pie Latvijas Nacionālās operas notikušā diennakts basketbola turnīra “Krastu mačs” spēļu protokolus, noskaidroti turnīra rezultatīvākie spēlētāji. Kopvērtējumā ar 42 punktiem nepārspēts ir Andris Epners no komandas “Ghetto.lv”. Viņam seko Gints Zomerfelds no “VEF skola” komandas, kurš spēlē guvis 34 punktus, bet trešajā vietā ar 31 punktu ierindojies Rihards Ginters no “Radex” vienības.

Lasīt tālāk

Seko mums!